Foto Video Beny

Beniamin Wieczorek
Tel. 32/763-48-76

Tel. Komórkowy  kom. 502-904-206

FILMY - Kamerzysta na ślub, wesele

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem pełnym nowych pomysłów, gotowym podjąć się również realizacji filmowych i fotograficznych według waszych sugestii, wymagań i koncepcji. Nasz kamerzysta na ślub oferuje pełny zakres wideofilmowania wraz z montażem nieliniowym. Do naszych produkcji wykorzystujemy kamery SONY, rekordery dyskowe dla bezpieczeństwa danych, sześciometrowy kran filmowy oraz Fly-Cama. Mamy możliwość filmowania uroczystości z wykorzystaniem 3 kamer, w tym jednej kamery zawieszonej na 6 metrowym wysięgniku (kranie filmowym).
 
Oferujemy również do wykorzystania na ślubie projektor Full HD z ekranem o przekątnej 110 cali. Na ekranie w trakcie zabawy wyświetlany jest zmontowany materiał z kościoła czyli ceremonia zaślubin, fragmenty zabawy weselnej oraz zdjęcia plenerowe. Materiały końcowe zapisujemy w systemach Full HD na płytach Blu-ray i pendrive wraz z etui, oraz SD na płytach DVD. Wszystkie płyty posiadają nadrukowane zdjęcie Pary Młodej oraz stosowne etui.
 
Kamerzysta na wesele pracuje na sprzęcie Sony NX-5 szt. 3, dodatkowo filmujemy również DSLR-ami, Nikon D610 szt. 2, Nikon D750, D800 oraz bezlusterkowcami Sony A6300 i Sony A6500 szt. 3. Zakres usług wideofilmowania obejmuje filmowanie przyjęć, wesel, komunii, chrzcin, studniówek, spotów reklamowych, filmów instruktażowych i szkoleniowych. Nasze filmy cechuje obraz i dźwięk bardzo dobrej jakości oraz niebanalne pomysły twórcze. Dodatkowo zajmujemy się montażem nieliniowym z powierzonych nam materiałów.

Do realizacji usługi przyjmiemy każdą Państwa propozycję. Dzięki wyspecjalizowanemu sprzętowi jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane ujęcia filmowe. W zakładce kran prezentujemy ujęcia z wykorzystaniem 5 metrowego kranu filmowego, wraz z drugim operatorem oraz kombinacje 2 operatorów mobilnych. Jeśli jesteście gotowi na ujęcia z powietrza, nie ma problemu, dysponujemy 2 dronami z kamerami 4K. Zawsze dopasujemy się do Waszych potrzeb.

Oto kilka przykładowych filmów.

 

Subskrybuj nasz kanał