Foto Video Beny

Beniamin Wieczorek
Tel. 32/763-48-76

Tel. Komórkowy  kom. 502-904-206

GASTRONOMIA

Obsługa Wesel

Mam na imię Grzegorz i od kilkunastu lat zajmuję się gastronomią a konkretnie profesjonalną i kompleksową obsługą imprez okolicznościowych u klienta. Jestem osobą staranną i wszystkie powierzone mi zlecenia staram się wykonywać na najwyższym poziomie.
Wszystkie potrawy zanim "wyjdą" na salę muszą przejść tak zwaną kontrolę czyli wyglądać estetycznie oraz smakiem zaspokajać moich gości. Zawsze dla mnie najważniejszy jest klient i jego zadowolenie z wykonania mojej pracy, to daje mi energie i inspirację do dalszego kształcenia i podnoszenia moich kwalifikacji. Oczywiście wszystkie imprezy to nie tylko moja zasługa, ale również wspaniałego zespołu z którym współpracuje od kilkunastu lat. Jestem zdania że praca zespołowa daje większe możliwości kulinarne i wizualne niż praca jednoosobowa ponieważ ja nie zamykam się w kuchni, tylko mam również w obowiązku przygotowanie dla Państwa stołu weselnego, który musi wyglądać pięknie i być zrobiony precyzyjnie ,gdyż jak ja to mówię "diabeł tkwi w szczegółach". Chyba w skrócie przedstawiłem Państwu swoją skromną osobę i dziękuję że poświęciliście swój cenny czas czytając aż do tego momentu.

Jeżeli macie jakieś pytania chętnie na nie odpowiem, zapraszam na naszą stronę www.wesela.czeladz.pl lub piszcie na adres e-mail absurd-catering@wp.pl lub proszę o kontakt telefoniczny.